Nasza Baśka

Taka jest Nasza Baśka:


Rodzinna - Nasza Baśka to rodzinna firma założona w 1991 roku przez Barbarę i Kazimierza Machowskich. W 2001 roku Nasza Baśka dołączyła do Polskiej Sieci Lewiatan – organizacji zrzeszającej kupców prowadzących działalność handlową. Od 2011 roku sklep prowadzi Agata – córka Barbary i Kazimierza
Solidna - Od ponad dwudziestu lat konsekwentnie staramy się pracować tak, aby Nasi Klienci byli zadowoleni. Chcemy, żeby nasz sklep był miejscem, w którym zakupy są przyjemnością. Właśnie dlatego wciąż doskonalimy się i rozwijamy.
Nowoczesna - Regularnie prowadzimy szkolenia personelu – chcemy, aby obsługa naszych gości była na najwyższym poziomie. Sukcesywnie prowadzimy modernizację powierzchni handlowej – dbamy o komfort Klienta w trakcie i po zakupach. W sprzedaży oferujemy ponad 15 000 starannie wybranych artykułów spożywczych i przemysłowych- szanujemy czas wszystkich Naszych Klientów i wiemy, jak ważne jest aby wszystko co potrzebne zawsze było pod ręką.

Historia naszego sklepu


Nasza historia zaczyna się w 1991 roku; Na Osiedlu Przy Arce 1, w słoneczny poniedziałek, 6 września, Barbara i Kazimierz Machowscy punktualnie o godzinie 6 rano otwierają sklep.
Od pierwszego dnia, aż do dzisiaj, najważniejsze jest dla nas zadowolenie Naszych Klientów. W trosce o Ich satysfakcję codziennie pracujemy nad rozwojem firmy i jakością naszych usług:
W 2001 roku dołączyliśmy do Polskiej Sieci Lewiatan.
W 2011 w firmie nastąpiła zmiana pokoleń – prowadzenie sklepu przejęła Agata, córka Barbary i Kazimierza.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów rozbudowaliśmy sklep, otworzyliśmy nowe stoisko z mięsem i wędlinami, a w 2015 całkiem nowe stoisko owocowo-warzywne.
Sukcesywnie prowadzimy prace modernizacyjne; w 2015 roku była to wymiana drzwi wejściowych, regałów, powstało nowe stoisko owocowo-warzywne, nastąpiła rewitalizacja sklepu.
Wprowadziliśmy KARTY LOJALNOŚCIOWE 3% i 5%.
Wprowadziliśmy ofertę „PUK – PUK” - wygodne zakupy na telefon, z dostawą pod drzwi.
Dzisiaj oferujemy Naszym Klientom 15 000 starannie wybranych artykułów spożywczych i przemysłowych, a cała powierzchnia jaką dysponujemy to 400 metrów kwadratowych. Dwie ostatnie dekady były dla nas pełne wyzwań i ciężkiej, ale przynoszącej nam wielką satysfakcję, pracy.
Nasza Baśka działa z myślą o Was - Naszych Klientach.